29. 6. 2014

REPORT: V3SKA a SticX zahráli v Šach Matu

Článek

Autor


Kapely


Klub


Zapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5952 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Déšť neodradil fanoušky, aby přišli do plzeňského Šach Matu, kde se v sobotu 28.6.2014 sešla směs punku, ska a reggae v podání kapel SticX a V3ska.

Domažličtí SticX rozjeli večer svými songy a i přesto, že jim počasí tolik nepřálo, se všichni dobře bavili. Svými svižnými písničkami připravili návštěvníky do té správné nálady.

V3ska zahrála nejen svoje velice dobře známé hity, např. Klouček z inzerátu nebo Že prej. Fanoušci se ale mohli těšit i na ochutnávku z připravovaného alba. Nové písničky jako jsou Hracholusky nebo Papírek slavily úspěch.  Během prvního songu se většina lidí nahrnula před pódium a po celý zbytek večera se pohybovali v rytmu ska. Po poslední písničce nebyl rozhodně ještě konec akce, protože si všichni dál užívali skvěle rozjetou zábavu.

Byla to sice menší akce, ale o to víc pohodová. Všichni, včetně členů samotné V3sky, se shodli, že to byl skvělý večer v přátelské atmosféře.

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: