(FOTO)REPORT: V plzeňské Papírně nastal CHAOZZ!

…doslova! Skupina CHAOZZ znovu vystoupila po celých 16ti letech. Stalo se tomu tak v plzeňské Papírně 27. 4. 2018. Byl to jeden z jejich čtyř plánovaných koncertů.

Dorazili jsme někdy okolo půl desáté večer. V tu chvíli dohrával známý DJ Smog. Po krátké pauze spustili Gambrz Reprs a všichni napjatě očekávali příchod CHAOZZ.

Raz, dva, tři zkouška mikrofonu!!! Na podium dorazila skupina postarších chlápků, kteří to rozjeli jako za mlada. Celá Papírna, kde se ve chvíli koncertu nacházela necelá tisícovka lidí, se začala otřásat v základech…a nastal CHAOZZ.

Čtveřice raperů ve složení Deph, Fugase, Ba2se a Rustyho zahrála za doprovodu živé kapely jejich velice dobře známé hity jako byly: Vodopády, Svišti na golfovým hřišti, Marie a Jana, ovšem zazněla i jedna nová pecka, kterou kluci vymysleli k příležitosti svého comebacku.

Závěrem můžeme říci, že comeback kapely stál za to, a ten, kdo si to nechal ujít, prohloupil. Atmosféra byla od skupiny i od fanoušků fantastická.

Na úplném konci proběhla autogramiáda, focení a děkovačka. Doufejme, že se CHAOZZ opět někdy, alespoň na pár koncertů, vrátí zpět na pódia.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram