9. 12. 2014

REPORT: Ukradený Vjecy v Dolanech

Článek

Autor


KapelaZapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5173 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Když jsem dostal dostal během týdne nabídku, jestli bych nejel v sobotu 6. prosince na kapelu Ukradený Vjecy do Dolan u Švihova, ač jsem kapelu neznal a v Dolanech jsem nikdy nebyl, moc dlouho jsem neváhal.

Po příjezdu do Dolan nás hned vedle kulturáku, kde se koncert konal uvítal vánoční strom, který jasně dával najevo, v jaké době se nacházíme. Po vstupu do kulturáku na mě dýchl duch pravého bolševického skanzenu. Kulturák byl na dnešní dobu opravdu pěkný, udržovaný, čistý i parkety v sále byly v dobré kondici. Přijel jsem kolem osmé hodiny večerní. Po zaplacení stokorunového vstupné jsem se  ocitl v sále, kde bylo už poměrně dost lidí, ačkoliv koncert měl začít až od devíti. Měli jsme zamluvený stůl v sále, první u pódia. Po odložení bundy jsem se vydal pro občerstvení v podobě „tekutého chleba“. Výčep byl ve vedlejší části sálu, takže když si šel člověk pro pivo stále slyšel hudbu a nemusel opouštěl sál, což mám rád.
V devět hodit produkce začala, ke slyšení byly známé pecky od kapel: Škwor, Kabát, Harlej, Doga, Alkehol, Krucipüsk, Visací zámek. Od prvního tónu se plocha sálu zaplnila a bylo vidět, že všichni lidé, včetně mě, si to opravdu užívají. Kapela hrála vždy tak sedm písniček a poté byla asi patnácti minutová pauza. Potěšilo mě to, že kapela vydržela hrát opravdu dlouho, poslední písnička zazněla kolem druhé hodiny ráno. Mám pro tyto akce v lokálech slabost a hrozně rád na ně jezdím. Celé to hodnotím velmi kladně; kapelu, prostředí, atmosféru, dostupnost nápojů a jejich cenu a v neposlední řadě zvukaře.

Jinak Ukradený Vjecy mají letos kulaté výročí 10 let na scéně, takže jen tak dál!

Až se bude v Dolanech konat další akce, nechci chybět, ač to mám přes půl kraje!

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: