AKTUALITA: Třem-Fest 2017 se nezadržitelně blíží!

Již 16. ročník hudebního festivalu Třem-Fest se uskuteční 20.5.2017 přesně po roce opět na tradičním místě sportovního areálu V Luhu v Záluží u Plzně. Po loňském historicky nejúspěšnějším ročníku pořadatelé nenechali nic náhodě a letošní line-up poskládali z interpretů, z nichž každý patří v tuzemsku k absolutní špičce ve svém žánru a v pestrém programu si jistě každý najde svého favorita.

Mezi největší taháky Třem-Festu 2017 budou bezpochyby patřit punkoví veteráni Visací zámek, hip-hopové seskupení Prago Union, které se V Luhu představí exkluzivně s kapelou v čele s Yardou Helešicem nebo vystoupení těžkotonážníc, které letos celou akci uzavře.

Těšit se ovšem můžete také na jihočeskou hardcore-metal legendu Locomotive s vynikajícím novým albem, českou rockabilly špičku Slapdash nebo horkokrevnou mezinárodní partu Mr.Loco, která vás dostane energickým mixem balkanu, latina, rocku, reggae, hip hopu a dalších stylů.

Ani letos samozřejmě nemůže chybět 20 minutový set pečbuřta Adolpha, který celou akci v 16:00 odstartuje a následně ho na podiu vystřídá plzeňská legenda Znouzecnost, takže se vyplatí dorazit opravdu včas. Jednou z hlavních priorit TF teamu pro letošní ročník bylo zlepšení servisu pro návštěvníky festivalu a oproti loňskému ročníku se můžete těšit na výrazné posílení občerstvovacích míst s rozšířeným sortimentem i větší počet mobilních toalet.

Vstupné zůstává stejně jako v předchozích letech 250,- Kč v předprodeji a 300,- Kč na místě. Vstupenky v předprodeji můžete pořídit v Plzni v obchodech Music records (Dominikánská 3 nebo Kollárova 24), ve Třemošné tradičně U Dítětů (Plzeňská 137) a nově také přes portál Plzeňská vstupenka (www.plzenskavstupenka.cz).

Více informací a novinky najdete zde:

TF web: http://www.tremfest.cz/
TF fb: https://www.facebook.com/tremfest/
TF 2017 - fb event: https://www.facebook.com/events/395956530753593/

 

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram