AKTUALITA: The Rocket Dogz zazní strašickým PDA

Přijďte se rozloučit s prázdninami, zapařit a zatančit v duchu psychobilly, grunge a punk-rocku v sobotu 30. 8. 2014 do PDA Strašice!

Zahrají:

The Rocket Dogz - psychobilly-punk / Praha

Mladá psychobilly kapela s prvky rock'n'rollu a punku zavítá do našeho kraje. Měl jsem možnost zúčastnit se jejího vystoupení na plzeňské Živé ulici, o kterém jsme Vás informovali zde. Melodické tóny a zvučný tón kontrabasu, to jsou pražští The Rocket Dogz, kteří rozhodně budou tahákem večera.

Sex Deviants - punk-rock/ Strašice (Bubudorf)

Kdo by neznal místní legendární pořádající stálici ze Strašic, ať si je jistý tím, že ho tento řízný punk-rock nenechá klidným a prošoupe boty, ve kterých do sálu strašického PDAčka přijde.

Head Down - rock-grunge / Klatovy

Parádní a pohodová rocková kapelka s prvky grunge Vás dostane do pořádného rytmu a melodie. Ve mě osobně vzbuzuje hudební apetit podobně jako  u Nickelback.

Vapid - punk-rock / Strašice (Bubudorf)

Místní mladá punk-rocková banda s občasnými pop prvky, která co nevidět vypustí své první album, na němž pracovala v klatovském ExAviku. Vy co neznáte, doražte a objevujte mladou a energickou hudební posilu punkové scény.

Vstup činí 99 bubudorfských dukátů, takže neváhejte a doražte.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram