19. 11. 2015

RECENZE: Strýčkova Zahrádka a jejich vzdušnější album Pluto ].

Článek

Autor


KapelaZapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5664 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Dne 7.11.2015 vypustila Strýčkova Zahrádka zbrusu nové album Pluto ].

„Pluto je nekonečná energie proudící z opovržení.“ Tak se zpívá v písni Pluto, která je stěžejní pro celé album. Nechtěli jsme natočit nic průměrného. Neustále se snažíme vymačkat ze sebe víc, než si myslíme že v nás je. Jako když vyšťavuješ pomeranč – už ani nedoufáš, ale pořád to teče. To je prozatím ta nejvíc vymačkaná šťáva, na který si posluchač může opravdu zgustnout.

Rozhodně nečekejte lehce stravitelný album, pokud si ho hodláte užít, najděte čas – uvařte kakao, nazujte bačkory + ty nejlíp hrající sluchátka a odhodlaně zmáčkněte play. Čeká vás 40 minut naplněných příjemnou atmosférou vystřelení se do jiný sféry. Antares A vás odpálí na oběžnou dráhu. Pluto vám s kontinuální drzostí naznačí, že let nebude mít lehkej průběh. Napiš mi se pokusí zklidnit drámo / raději roztomile nadhodit stav soukromého šílenství prožitého při psaní perverzních chatů. Moji klauni si s posluchačem pohrajou – spolehlivě vysvětlí jaké to je létat bez křídel. Antares B – dokáže uklidnit, popisuje komunikaci s vesmírnem – symbolizuje naději. Víkendový děti aka retrospektivní vzpomínka na prolité zavlažené víkendy. Rozmolekuluju? Kapitola sama pro sebe, část příběhu o Frederikovi a Julii – předzvěst dalšího alba Frederik. Celkově je album propletenější a vzdušnější. Od Sklizně Psychotika (album 2013) jsme udělali velký a alespoň pro nás – významný krok.

Plnit další místo textem je zbytečné. Ba naopak naplnit své nitro „novou“ hudbou se zdá být vhodné.

 

Ochutnávku z alba poslechni zde:

A nebo si ho kup celý: Fler.cz

Chceš další info? Zde

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: