AKTUALITA: Strašický koupák opět přivítá léto!

Letošní červnová oslava příchodu léta ve Strašicích u Rokycan se bude konat 18.6. 2016 opět v areálu strašického koupaliště. Na co se můžeme těšit?

Každoroční festival Koupák vítá léto se kvapně blíží, letos však nabízí více přespolních interpretů než v předchozích ročnících. Vyplatí se tento tah? V dřívějších letech bylo téměř pravidlem, že se v den "Koupáku" vystřídala na podiu téměř celá strašická hudební scéna, doplněna o "kolegy" ze sousedních měst. Avšak i letos se můžeme na některé zástupce Strašicka těšit. Jsou jimi samozřejmě pořadatelé festivalu Sex Deviants, Melodický punk In public Ill a v neposlední řadě kytarista a zpěvák kapely Sex Deviants, Petr Šilhánek, který se představí se svojí sólovou tvorbou. Jeho písně vyprávějí zajímavé pověsti z okolí Brd, a věřte, že nudit se rozhodně nebudete.

Co se týče již zmíněných přespolních interpretů, za zmínku určitě stojí Vnitřní Faktor. Hrdí "Kladeňáci" zajisté zaujmou mimo jiné písní "o rodičích", která je nejen chytlavá ale co si budeme povídat, i velice pravdivá. Nemůžeme opomenout ani Dilemma in Cinema s kytaristou PP.Cvokem a nezapomenutelným zpěvákem Cyrilem.Jejich píseň Igelitky si budete určitě zpívat ještě při ranní kocovině. Zaskákat si můžete do rytmu písní "skáčkových" Discoballs. Zapogovat na Až naprší a uschne, a pro fanoušky či fanynky tvrdší muziky zahrají La Groupe.

Headliner letošního koupáku, bude letos možná kontroverzním tématem. Na podiu se chystá také "Punk jako řemen" v podání Vision Days a v neposlední řadě punková legenda E!E. Podle slov organizátorů i velké skupiny "skalních" příznivců" Koupáku 2016 je však hlavní tahákem kapela Pipes and Pints.

Letos je program tradičního koupáku "nabušen" od začátku do konce, proto si nezapomeňte výrazně označit datum 18.6 2016 ve svém kalendáři. Na kterého interpreta se těšíte nejvíce?

 

 

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram