REPORT: Stodská pouť 2014

Páteční zábavu na Stodské pouti o víkendu 18. - 20. července se pořadatelé rozhodli věnovat celou ve stylu ska. Milým překvapením byla nejen hojná účast ale i to, že dorazili nejen mladí fanoušci. Celý večer byl pod širým nebem v letním kině. Večer zahájili Sticx z Domažlic, kteří dokázali pobavit diváky a dobře je připravit na večer.

Poté nastoupilo na scénu ska ze Slovenska v podání Polemic. Fanoušci na sebe nenechali dlouho čekat a za chvíli se začal plnit taneční prostor. Nálada byla skvělá a uvolněná, lidé se skvěle bavili a večer se pomalu přehoupl do druhé půle.

Když dohrála i tato slovenská kapela, čekala na fanoušky další vlna ska v podání V3sky. Jelikož byla V3ska na domácí půdě, během prvního songu se zaplnil taneční prostor k prasknutí. Kapela hraje na této pouti každoročně, ale tento rok se jim podařil nejvíc.

Není pochyb o tom, že tyto tři kapely dávají dohromady skvělý zážitek i pro ty, co je slyšeli poprvé. Ohlasy byli kladné a všichni se těší na další takový večer plný drinků, zábavy, pogování a jiných skvělých věcí.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram