Akce se konala 17.7.2014 po 20. hodině na Slovanech na zahrádce Livingstone Pub. Už od samého začátku byla skvělá atmosféra, jak mezi pány muzikanty, se kterými jsem se pozdravil, tak i mezi návštěvníky. Jan je nejen skvělý a zručný muzikant, ale i moderátor, který každý song originálně uvede a přiblíží posluchačům vznik skladby společně s motivací, jež ho k tomu svedla. Ve většině případu jde o jeho soukromý život a ženy, které jím prošly.

St.JOHNNY alias Jan Stehlík, skladatel, textař, blues man, vynikající kytarista a zpěvák v jedné osobě, tak by se dal v kostce charakterizovat. Lídr a kapelník, který má na svědomí tuto skvěle šlapající partičku, která hraje snad jako jediná v této malé zemi Jump Blues 50. let. Lahodný zvuk kytary z jeho vlastnoručně vyrobeného lampového aparátu, obohacený hallem v kombinaci prstů, které bravurně sjíždí hmatník lubovky Gretsch, tak to je St.JOHNNY. V tento večer mne naladil do skvělé atmosféry nadupaného blues, jenž mi oživil nesmrtelné velikány, jakými jsou B. B. King, Gary Moore apod.

Večer měl snad jen jednu vadu a to dodržení nočního klidu ve 22 hodin. I tak byl dvouhodinový večer seSt.JOHNNY vydařený a nesl se v příjemné náladě s grilem provoněné zahrádce a lidmi, kteří se tu sešli, aby si vychutnali tento výjimečný večer s partičkou pod taktovkou Mr. Jana Stehlíka.

V sestavě byl Pavel Plánka na bicí nástroje, Zdeněk Wimpy Tichota s basovou kytarou a hostem večera bylMartin Zakkiss Juha na havajskou kytaru.

Budete-li mít možnost tuhle partičku navštívit, určitě tak učiňte!

St.JOHNNY jsou partou skvělých, profesionálních muzikantů, se kterou zapomenete na starosti všedních dnů. Užijete si hezký večer s muzikou, která je nenásilná a dostane Vás již v prvních odehraných taktech.St.JOHNNY je jednoduše směsí blues i rock’n’rollu, který Vás nenechá v klidu!