23. 6. 2014

AKTUALITA: Sifon procházejí dočasným rozpadem

Článek

Autor


KapelaZapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5952 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Známá plzeňská hard-rocková kapela Sifon prochází dočasným rozpadem. Co je myšleno slůvkem dočasný? Dne 22.6.2014 oznámil veřejnosti svůj odchod kytarista a zpěvák Tomáš Navrátil. S bolestí se zmínil o delších neshodách v současném složení kapely a o své nové kapele KOHN, kterou založil společně sRomanem Heiným a Miloslavem Orcígrem. Nicméně už i samotný vznik kapely byl reakcí na chuť – přestat se honit za penězi a dát posluchačům více ze srdce. Posledních pár měsíců ukázalo, že KOHN má velkou chuť k źivotu a jeho fanouškovská základna není závislá na fanoušcích Sifonu.

Můžeme se jen domýšlet, jakými všemi nesnázemi si kapela v poslední době procházela, ale zásadní problém je zřejmý. Okolnosti dali za své a je jasné, že tyto dvě hudební tělesa – Sifon a KOHN, spolu nemohou vedle sebe existovat v současném obsazení. Tomáš byl postaven do situace, ve které si měl vybrat mezi jednou z kapel a protože se hudba musí bavit a dělat s citem, rozhodl se pro KOHN. Kapela doufá, že až všechny hlavy vychladnou bude toto rozhodnutí jen přínosem pro plzeňský rock.

Z dnešního prohlášení na oficiálních stránkách kapely Sifon je patrné, že bubeník Jiří Vébr, spolu s Václavem Šelmátem od příštího týdne začne zkoušet s novými kolegy.

Tímto odpadají všechny letní koncerty kapely. Sifon v novém obsazení začne znovu vystupovat okolo 15. října tohoto roku.

Kapele Sifon, přejeme co nejrychlejší a nejméně invazivní rekonvalescenci při práci na nové sestavě a kapeleKOHN skvělý současný elán jako doposud.

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: