Share on facebook
Share on twitter
Share on email

AKTUALITA: Sakala a Nulajednanulanula se představí v Plzni

V pátek 11.12.2015 se v malém plzeňském klubu Pekelná brána, který sídlí v centru města, představí kapely undergroundového ražení – a to Sakala a Nula-jedna-nula-nula, která se v Plzni představila již několikrát 🙂 

Trio Sakala pochází z Havlíčkova Brodu a hrají něco mezi crossoverem a sludge metalem. Bubeník Josef se v jednom rozhovoru přiklání k verzi „někde mezi alternative emo core sludge metalem a post atmospheric“. Dle komentářů na všemi oblíbeném serveru bandzone se jedná o „vzorovej zlostroj“ – tak to jsme zvědaví… Kapela vznikla někdy k roku 2010. Předtím asi 10 let kluci tvořili v rámci metal/crossover uskupení Nupagadi. V roce 2014 vydali EP s názvem „ÍVL“ – ve skutečnosti se jedná o jakési home made cd, tedy DIY.

Binární soustava, rozuměj kapela Nulajednanulanula či 0100, se pyšní tvorbou ve stylu post-hardcore, i když někteří jej řadí spíše k hardcore-punku. Jedná se o pokračovatele místního uskupení Darja. Kluci z Klášterce nad Ohří nedávno vydali demo ve verzi DIY, které obsahuje 4 skladby s příhodnými názvy jako „Raikkonem se zlatou hvězdou na čele“ či „Pravděpodobnost výskytu„.

Těšíme se na kluky v plzeňském klubu Pekelná Brána od 20hod a startovné jest 50 káčé.

 

Marcel Gidote's Holy Crab

inzerce

muzikantů

Prohlédnout si sekci

%d bloggers like this: