AKTUALITA: Rock for People Europe v Plzni

První červencový víkend ožije Plzeň hudbou. Přímo kousek od centra (v bývalé vozovně dopravních podniků v Cukrovarské ulici - nyní DEPO 2015) uslyšíme takové evropské formáty jako německou kapelu Guano Apes, kterou mnozí znají  především díky nezapomenutelným písním „Lords of the Boards“, která se stala hymnou adrenalinových sportů, nebo píseň „Open Your Eyes“ díky nezaměnitelnému hlasu zpěvačky Sandry.

Další evropskou špičkou bude například kapela The Parov Stelar Band, která svým elektro swingem a báječnou show roztancuje každého návštěvníka festivalu. Příznivce tvrdší muziky potěší legendární britská heavymetalová kapela Motörhead.

Festival nabídne kromě mnoha zahraničních evropských kapel i domácí kvalitní výběr a můžete se těšit například na Vojtu Dyka a B-Side bandSkyline, Vladimir 518 a další.

Koukněte na kompletní seznam kapel a nenechte si ujít tento mimořádný hudební víkend a atmosféru industriálních prostor festivalu v Evropském hlavním městě kultury 3.-5.7.2015,

Více na http://plzen.rockforpeople.cz/

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram