Share on facebook
Share on twitter
Share on email

REPORT: Koncert pro „Vencu Stezku“ – Spirala Theatre Show a Regenerace 27.10.2015

O záštitu této pohodové akce se postaral hlavně Lumír „LEM“ Aschenbrenner, Městský obvod Plzeň 1, Rock rádio a Míša Leicht a Rádio Samson.

Pohodová akcička, fajn lidi, oldies máničky, do kterých spádám už i já. ale hlavně celkově klídek. Spousta známých ať už muzikantů tak i přátel s kterými jsem se viděl po celkem dlouhé době, za což jsem úpřímně rád.

Spirála odstartovala jako první s hitem z 80 let, Tokyo od stejnomenné kapely TOKYO, kterou kdysi na plzeňsku hrávali ELEGIE. Míra Roud, kytarista a zpěvák, má úžasně charismatický projev a takový ten správně rockerský hlas, který se mi líbí. V refrénech mu pomáhala Veronika Roudová, klávesy a zpěv. Jak již příjmení napovída, dceruška, která rozhodně nepadla daleko od stromu a potatila se jak se patří, dělá tatínkovi rozhodně radost.

Během večera si sedla i za bicí sadu a odehrála a odezpívala skladbičku od KIss Lick it up. Míra Hajšman si se Spirálou střih Is this love od velikánů Whitesnake, zazněl i velký hit od Rainbow Since You’ve Been Gone a mnoho dalších.

Po mále technické pauzičce nastoupili Regenerace s Oh Pretty Woman. Tato partička pardálů patří již k plzeňským legendám a krom REGENERACE hrají i ve svých domovských kapelách, Václav Běhavý ­ Odyssea, Bob Šťastný  Turbo a Jirka Lang­ Turbo. Celá akce ve mne vyvlolala nostalgii a vzpomínku zábav a čají, kdy sem jezdil na Bumerang či Odysseu, Elegie….

Odcházel jsem s dobrým pocitem a doufám, že i Václav Stezka nahoře nad námi měl z večera dobrý dojem 🙂

Marcel Gidote's Holy Crab

inzerce

muzikantů

Prohlédnout si sekci

%d bloggers like this: