8. 2. 2019

REPORT: Framus Five v Měšťanské besedě

Článek

Autor


Kapela


Klub


Zapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5173 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Ve středu 6.2. 2019 vzal Michal Prokop společně s kapelou Framus Five, kterou zakládali před více než padesáti lety,  Měšťanskou Besedu doslova útokem.

Někteří z nich už překročili sedmdesátku, ale stejně na podiu vidíte dvacetiletý kluky, kteří si to pořádně užívají. Hitovky, Kolej Yesterday nebo Bitva o Karlův most, jakoby přetáčely čas. Najednou je všem těm důstojným pánům v hledišti a jejich manželkám v pouzdrových sukních zase 18 a vře v nich všechna ta radost a energie, na kterou už skoro zapomněli.

Energie, která sálá z podia je naprosto neuvěřitelná.

A když tak na všechny koukáte, říkáte si: „Tohle, sakra, není koncert, na kterém chcete sedět. Upjatá Beseda prostě nemůže něco podobného ustát. Drtivá část publika by se nejraději rozeběhla pod pódium a začala pařit, jenže to nelze – sedačky jsou prostě všude. Smutné je, že vyvstává otázka: „Kde jinde?“

V Plzni prostě ještě pořád chybí kulturní prostory, které by byly schopné dát zazemí akcím různých žánrů a pro různé generace.

V každém případě Framus Five jsou hudebně zajímaví, je s nima dost velká sranda a rozhodně jsem je neviděla naposledy.

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: