AKTUALITA: Prkna Neprkna 2015

Třetí ročník studentského multižánrového festivalu, který se bude konat ve středu 22.4.2015. Divadlo, hudba, tanec, výstavy, jarmark, tančírna pod širým nebem a další zajímavosti!

Ono se lehce řekne „Prkna, která znamenají svět“. Ale když jste student a umíte nějaké umění, jakože vaším koníčkem je třeba tanec, zpěv, divadlo nebo výtvarno, hledejte pak ty správná prkna.

To se vám pak hodí i pódium, které není z prken. A právě proto se přehlídka studentského umění, které se z velké části zrodilo a rodí na Západočeské univerzitě, jmenuje Prkna Neprkna. A že už třetím rokem přináší velmi zajímavé divadelní vystoupení, chytlavou a zvučnou muziku i zpěv a také poutavé výtvarné počiny, o tom se můžete přesvědčit ve středu v Proluce v Křižíkových Sadech. Letos připravujeme poprvé i pouliční tančírnu, kde si příchozí budou moci zatančit s lektorem, nebo se třeba jen podívat, jaké je to hezké, když to někdo umí. A že by tam byl třeba někdo, kdo to neumí? I to se může stát.

Přijďte se podívat a hlavně pobavit. Bude to stát za to.

 

Zdroj: FB událost

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram