AKTUALITA: Podpořte Poitín v Celtic Radio Music Award

asd

Jak jistě víte, v minulém roce jsme vydali nové album – Wish. Nyní je pro nás potěšením vám oznámit, že skladba Set of the Gates: Wedding Reel / Swinging on the Gate / Palmer’s Gate byla nominována na cenu Celtic Radio Music Award. Jedná se o veřejné online hlasování, ve kterém si posluchači zvolí svého vítěze. Věříme, že i vy se zapojíte a podpoříte nás.

Celou skladbu si nyní můžete poslechnout na stránkách ReverbNation.

Hlasovat můžete na serveru Celtic Radio, resp. na plné verzi tohoto serveru. Bohužel hlasování prostřednictvím mobilního zařízení není v současné chvíli podporované.

Ceny Celtic Radio Music Award jsou podporované internetovým rádiem Highlander Radio. Skladby jsou nominované posluchači a členy Celtic Radio, kteří jich po celý rok hodnotili přes 700. Po jejich důkladném roztřídění složeném ze zmíněných posluchačských nominací, online hodnocení, přání a dalších statistik, byly vybrány 3 skladby pro každou z 6 kategorií.

Jednotlivé kategorie, ve kterých můžete hlasovat, jsou keltský rock, tradiční hudba, jig a reel, moderní keltská hudba, irské dudy a hudba s tradičními kořeny.

Hlasování je přístupné všem členům Celtic Radio, kterých je přes 40 tisíc po celém světě. Ti mohou do hlasování samozřejmě zapojit i rodinu, přátele a fanoušky – stačí, aby byli přihlášeni ke svému účtu.

Ještě jednou připomínáme – pro hlasování přejděte na následující odkaz a podpořte nás:http://www.celticradio.net/php/celtic_radio_awards.php?year=2014

Výsledky hlasování budou zveřejněny 1. srpna 2015!

Děkujeme,

Poitín

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram