Share on facebook
Share on twitter
Share on email

AKTUALITA: Pod lampou zahrají Animé v čele s Jirkou Kučerovským a kapela Airbag

Již tuto středu 25.listopadu 2015 plzeňské Divadlo pod lampou přivítá další skvělé rockové kapely – brněnské Animé v čele s Jirkou Kučerovským a staňkovský Airbag

Brněnští Animé v podobě Jirka Kučerovský, Tomáš Otevřel a Zbyněk Raušet zahrají v Plzni již po několikáté. V únoru 2015 kluků vyšla deska s názvem „Dead Trams“, která má zatím dobré ohlasy, a zcela jistě nám z ní zanotují. Z rádií můžeme znát jejich song „Red Sun„, jenž je součástí tohoto jejich nového cédé. Kapelu můžeme znát například i jako předskokany britské rockové kapely Kosheen, kteří koncertovali tento rok v červnu v Praze.

Punk-rocková kapela Airbag pochází ze Staňkova. V současné době zde tvoří Vacek, Pedro a Benji – jako host se představí Dan Balín (SticX / V3ska) a Filip Silovský (Velký Voči). V kostce se jedná o kapelu, která již nějaký ten rok funguje a po okolí již koncertovala více než 100krát. A co je důležité zmínit je to, že kapela hraje pouze vlastní písně. Již v prvním roce své existence (psal se rok 2009) vydali vlastní cd „Demotikon“ a další počin následoval o 3 roky déle v podobě desky „V dvaceti seš nesmrtelnej„, kterou pokřtili na Chodrockfestu. S novým rokem přišla i sbírka nového materiálu a s tím je spjat i křest nového EP „Zhasni a pak uvidíme“.

Tak přijď! Start: 20 hod, vstup: sto

Marcel Gidote's Holy Crab

inzerce

muzikantů

Prohlédnout si sekci

%d bloggers like this: