Share on facebook
Share on twitter
Share on email

AKTUALITA: V sobotu oslavíme 4. rok existence!!! Doražte do Divadla pod Lampou!

Zrovna dnes ráno jsem vzpomínal na úplné začátky našeho portálu Plzeňskekapely.cz Bylo nás tenkrát více. Kromě mé maličkosti a pana Josefa s námi působili redaktorka Terka a fotografka Niki. Dále tu byla Kája B., co občas něco nafotila a hodila na článek korekci. Nebyla sama kdo fotil, fotil například i Martin Hanáček, hodně psal i Carlos Sanchez, skvělý kytarista. Časem se to markantně změnilo… Už jsme sotva 3. Ale to se s přicházejícím jarem mění. Více informací se dozvíte přímo na koncertě.

Kdybychom byli DĚTI, tak už si sami dojdeme i na TOALETU, a takovou událost je třeba náležitě zapít.

[ EVENT ZDE ]

17.3.2018 se v Divadle pod Lampou představí jako první Nízká Úroveň z Rokycan. Kluci nedávno vydali CD nesoucí název „Jsme zkrátka jiný“ a svými svižnýmy songy budou „otvírákem“ sobotního večera.

Jako druzí vystoupí ty nej…největší egoisté původem ze Svojkovic, Důležitá IN Formace, která se dá v podstatě zaškatulkovat jako dvorní kapela našeho portálu, jelikož v ní vystupuje jak pan Josef, tak i já což by se dalo brát jako smrtící kombinace. Jak to dopadne a zda si neuřízneme pořádnou ostudu na „domácím hřišti“, o tom se přijďte přesvědčit v sobotu na vlastní kůži.

Veselá partička z Chlumčan říkající si Rambanbám rozjede svou show v rytmu SKA. Albert Rambanbám je velkým podporovatelem našeho projektu, čehož si velice vážíme. Naposledy jsem měl tu možnost kluky slyšet loňské léto a byla to naprostá paráda, jaké to bude v sobotu? Že by předvedli nějaké nové „kousky“? Uvidíme…

Po roční pauze se „v Lampě“ představí skupinka Budulínek. Pro mě osobně to bude znamenat, že mám položit pivko a chopit se kytary, jelikož… jak asi tušíte, sobotní večer pro mě bude ve znamení „dvojáku“. Od našeho posledního vystoupení jsme oprášili některé starší songy z celého 20ti letého působení Budulínka na scéně, plus nějaké nové písně přibyly.

Takže v sobotu v Divadle pod Lampou… 4.narozeniny Plzeňskékapely.cz

Pojďte s námi sfouknout svíčky…

 

Marcel Gidote's Holy Crab

inzerce

muzikantů

Prohlédnout si sekci

%d bloggers like this: