AKTUALITA: PlzeňskéKapely.cz slaví 3. narozeniny!

PlzeňskéKapely.cz oslaví v Divadle pod Lampou své již 3. narozeniny. Stane se tomu tak v sobotu 11. 3. 2017. Slavit budete moct se skupinami  V3Ska, Rambanbám, Chuan pedro Rodriges a Provokace bez Legrace.

Přijďte oslavit 3. narozeniny s plzeňskými kapelami a podpořit tak jejich úsilí. O hudební rozptýlení se postarají následující kapely.

Veselá, energická a mnohočlenná partička ze Stoda ve stylu ska s prvky punku a reggae, tak to je V3Ska, která přijede s jejich „cirkusem“ a rozvernou náladou rozvlnit vaše boky.  Na tento hudební způsob funguje také Rambanbám z Chlumčan, která vás určitě také nenechá „chladnými“ a díky mnoha různorodým hudebním aparátům si užijete „skočnou“ show.

A „jako psů“ je členů taktéž ve skupině Chuan pedro rodrigues. Strašická parta, na kterou můžete také „rozjet taneční kreace“ a protočit v kole tak nějakou z dam (nebo naopak smělé dámy mohou vyzvat nesmělé pány) na rock ’n’ roll. Rozhodně zvolte vhodné obutí, jelikož tohle bude nejspíše protančený celý večer, kterého se také zúčastní punk-rocková kapela Provokace bez Legrace z Rokycan, v níž na akordeon hraje samotný majitel portálu, který nás provede celým večerem.

Jak už bylo řečeno, jsou to narozeniny a narozeniny vyžadují vždy řádnou oslavu a to nejde bez pořádného publika. Proto doražte 11. 3. 2017 do Divadla pod Lampou. Začátek hudební produkce začíná již v 19h tak „neusněte na vavřínech“, protože narozeninová párty bývá vždy v plném proudu a letos se máte opravdu na co těšit.

Zdroj: i-klik.cz

 

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram