AKTUALITA: Pekelný ostrov odtajnil headlinera letošního ročníku

Pekelný ostrov navštíví zlatá slavice Lucie Bílá, která zahraje s kapelou Arakain, se kterou před třiceti lety začínala. Jedná se o jediné open-air vystoupení v našem kraji.

Již čtvrtý ročník rockového festivalu čeká letos opět na návštěvníky u Holýšova (Plzeňský kraj). Loňský třetí ročník byl vůbec největší hudebním open-air festivalem svého žánru na západě Čech a letos by tomu nemělo být jinak! Festivalový název je poplatný areálu. Festival se skutečně odehrává na umělém ostrově o rozloze 2,5 Ha. Že je festival pekelný? O tom není žádný pochyb, je pekelně dobrý!

Těšit se můžeme na britskou glam-rockovou legendu Smokie, jejichž hity ovlivnily mnoho generací rockových fanoušků. Premiérově na holýšovský „Pekelňák“ také Lucie Bílá s Arakainema populární kapela Divokej Bill. Po loňské rockové jízdě nemohou ani letos chybět slovenští úderní Horkýže slíže. Chybět nebudou ani na západě dobře známí Dymytry, nebo hardcore v podání Krucipüsku.

Po roční pauze se do Holýšova vrací také Aleš Brichta. Stejně jako v loňském roce nebude letos chybět ani Vypsaná fixa, Alkehol, Doga nebo Komunál a mnoho dalších!!

Po loňském roce se můžeme těšit na nově strukturovaný areál, který by měl lépe reagovat na větší množství návštěvníků než ten předchozí. Hlavním cílem pořadatelů pro letošní rok je odbourání front a zvětšení prostor areálu včetně celkového navýšení komfortu návštěvníků díky doplňkovým službám.Více na oficiálních stránkách festivalu.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram