AKTUALITA: Pekelný ostrov 2014

Holýšovský Pekelný ostrov je mladým, nicméně velmi dravým festivalem, který bude probíhat od 11. do 12. 7. 2014. Vznikl v roce 2012, a to jako čistě rockový open-air. První ročník dokázal, že tu podobný festival chyběl, a proto na něj navázal v roce 2013 druhý ročník. Po dvou úspěšných ročnících holýšovského festivalu Pekelný ostrov vytáhli pořadatelé na ten třetí pořádné trumfy.

Podíváme-li se na letošní účinkující, nenalezneme jen českou a slovenskou rockovou hudební špičku, ale jako je tomu na největších českých festivalech, nebude chybět ani zahraniční hvězda. Návštěvníci se mohou těšit na britskou glam-rockovou legendu SLADE, jejíž hity jako My oh my, Far far away nebo Come on feel the noizeobletěly celý svět. Další premiéru na festivalu si odbyde Fanánek a jeho banda Tři sestry nebo slovenská úderka Horkýže Slíže. Další účinkující kapely na festivalu a na pátečním Warming up večírku najdete v časovém harmonogramu zde.

Festivalový název je poplatný areálu. Festival se skutečně odehrává na umělém ostrově o rozloze 2,5 Ha. Že je festival pekelný? O tom není žádný pochyb, je pekelně dobrý!

Pořadatelé v letošním roce plánují mnoho změn, aby co nejvíce zpříjemnili návštěvníkům pobyt. Jednou z nich je rozšíření stanového městečka a zvýšení komfortu návštěvníků festivalu o sprchy, non-stop bar a občerstvení v samotném stanovém městečku, kde seženete k zakoupení například i snídaňové menu. Novinkou bude i mobilní bankomat přímo v areálu festivalu, který by měl ušetřit časté cesty návštěvníků do města. Chybět nebude ani bezdrátový internet zdarma.

Na návštěvníky čeká kromě samotné hudební nabídky doprovodný program formou atrakcí, promo akcí partnerů a soutěží o ceny. Novinkou bude možnost si zahrát atraktivní Bumber balls. Dále na Vás čeká široká nabídka občerstvení a dostatečné hygienické zázemí. Festival se nachází pouze několik desítek metrů od hlavní silnice č. 26 ve směru Folmava – Plzeň – Praha, a je tak velmi dobře dostupný. Dostupné je samozřejmě i vlakové nebo autobusové spojení. Veškeré informace o festivalu, včetně praktických informací a galerií z minulých ročníků, naleznete na webu festivalu www.pekelnyostrov.cz.

Oficiální promo video z roku 2013

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram