AKTUALITA: Ortel terčem posměchu na sociálních sítích

Nejen firma, která se zabývá výrobou bubenických paliček na zakázku, momentálně baví na svém facebookovém profilu většinu muzikantů s rozumem v hrsti. Výrobci paliček to myslí s paličkami pro fanoušky níže zmíněné kapely opravdu vážně. Včera 6.12.2015 pověsila na sociální síť ukázku své nové reference pro fanoušky pravicové kapely Ortel, která jak všichni dobře víme, podporuje nenávist, xenofobii a jde skrytě ruku v ruce s neonacistickou politickou sférou.

 

Některé komentáře jsou opravdu velice vtipné:

6
4
3
2
1

Nedávno jsem zahlédl zajímavý příspěvek na sociální síti, který rád uvedu v rámci střízlivého pohledu na tohoto plzeňského kontroverzního interpreta.

Tak když už může Pepa Bolan, tak já vám ted taky řeknu jak to s tim Ortelem je. Mám k tomu asi větší právo, neboť jsem pár měsíců dělala v Ortelově hospodě v Plzni. Ne nejsem na to dneska pyšná, kámoši mě za to hejtovali už tenkrát, ale já potřebovala peníze a práci (které jsem díky tamním intrikám pak stejně neviděla). Ale k věci. Nejde o to co Ortel ani tak ve svých textech zpívá - a vlastenci fakt držte hubu - protože to jsou nenávistný texty. Jde ale o mnohem horší věc. Tomáš Ortel je charismatickej jak prase a má moc ovládat tupý lidi - což on sám moc dobře ví. A já jsem to měla možnost poznat na vlastní kůži právě v tom podniku. Ti lidi co tam chodili a nebylo jich pomálu, byli totálně vypatlaní vidláci, celé rodiny, s malými dětmi, kdy tlustá matka rodu v triku Ortel učila jeho texty nazpaměť vypaseného pětiletého Pepíčka. Neskutečné množství mladých kluků, co pro Ortela zadarmo roznášeli letáky a za poslední peníze seděli celý den za barem a cucali napůl jednu kolu jen proto, že doufali že se tam objeví jejich modlla. Hysterický patnácky kterým tam Tomáš podepisoval kozy a ony možná jen horko těžko věděly, co znamená slovo mešita - který tam vyřvávaly. A pak samozřejmě desítky chlapů středního věku, kteří jsou k ničemu a v životě nic nedokázali, se mohli kasat, že si s nima Tomáš Ortelů dal pivko. Totální posedlost. Tomáš je posledlej i sám sebou, je to egoista kterej si nechal svůj portrét v brnění namalovat nad vchod do tý hospody. Ale i přesto, že mu tam rodiny nechávali peníze a tuhle nádheru mu dotovali, nestačilo to, takže milý pan Ortel pronajímal svůj salonek nad hospodou takzvaným "šmejdům" Ano, několikrát jsem na takové akci obsluhovala. Ale to jen tak naokraj.
Jde o to že ten člověk ovládá už teď stovky lidí s IQ nula, celá nula a je jen otázkou času kdy toho využije. No a pak ho půjdou volit nejen oni, ale i ti takzvaní vlastenci. A víte co zjistí? Že milému Tomášovi je celá tahle republika u prdele a jediný co chce, je bejt v centru pozornosti a bejt slyšet a vidět. A udělá pro to cokoliv. A vlastenci pak zapláčou že jim Tomáš drží vlajku obráceně.

Ortel "vyhrál" Slavíka, protože lidi jsou snadno ovlivnitelní a prestiž této soutěže je již za zenitem a nerozhoduje v ní ani tak talent, jako právě umění manipulace. Majkláč z Bandzone.cz to minulý rok vystihl velice přesně ve smyslu, že si za to v podstatě můžeme sami. Kdybychom opravdu poslali hlasy svým favoritům, nemohl by se Ortel umístit na předních příčkách. Na druhou stranu, koho Slavík a Mattoni po těchto eskapádách dneska zajímá, že? Mediální celebrity tleskaly jako ovečky, Ortela vyhlásil člověk, který se zabývá válečnou historií - ach ta ironie. Navíc fanoušek, který pro Ortel hlasoval, vyhrál zájezd do Turecka, což pobavilo všechny zasvěcené v sále. V Pořadu Luďka Staňka je velice vtipně shrnuta celá mediální fraška s prestižním názvem Český slavík Mattoni 2015 - a já ho doporučuji shlédnout každému, kdo se chce pobavit nad jednoduchostí českého národa.

Bděte! 😉

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram