30. 1. 2015

REPORT: Nowherebound z Texasu v Divadle pod Lampou

Článek

Autor


KapelyZapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5173 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Den 23. 1. 2015, pátek – datum, na které jsem se těšil od té doby, kdy Divadlo pod Lampou zveřejnilo vystoupení Nowherebound, texaského punkrockového orkánu, s prvky country, kde texty berou u srdce a nutí mozek přemejšlet nad hodnotama života, které jsme si stanovili.

Večer odstartovali Dead Letters, punkrock z Mělníka, tvořenej lidma z bývalých Anyway. Chlápácí válí celkem slušnej poklidnej punkrock, do kterýho se čas od času umí pěkně opřít. Mě tam trochu chybí nějaké rychlejší tempo od bubeníka, ale zas nemůžu chtít všechno. Podporu měli pod pódiem tu nejlepší, co si mohli přát – samotné Nowherbound, kteří si repertoár zřejmě poslechli minimálně po cestě v autě, protože jsem je přistihl, si tu a tam pozpěvovat refrény písniček.

Kapela Nowherebound, hlavní hvězda večera, se skládá z bývalých členů New Disaster, a pod vedením zpěváka z rozpadlých Born to Lose nám servíruje to nejlepší, co se v Austinu narodilo za asistence prohýřenejch večerů s kytarou, prázdnejch flašek od piva a hektolitrů kafe. Kluci nám do Čech přijeli představit svou novou placku s názvem Mockingbird. Jsou známí svou vstřícností, přátelskou atmosférou a kontaktem s fanoušky, takže již před vystoupením chodili a zdravili návštěvníky cestou na bar a zpět. Několikráte pak při vystoupení slezli z pódia mezi pogující hlouček, kde se nechali doslova spolknout přiléhajícími fanoušky a dali tak najevo svou nepovýšenost, vytvořili atmosféru, která by se dala krájet a dali tak obrázek tomu, proč je mnohem lepší jít na koncert, než sedět doma u televize. Jako přídavek využili i písně z repertoáru Born to Lose a zahráli skladbu Sweet Misery v akustické podobě, což fanoušci BtL odměnili hromadnýmy chorály.

Po skončení koncertu se afterparty ujal Dj Tchichiman, který započal zakládat vinily do svých gramců a pod pódiem se začaly tvořit skupinky tančících. Absolutně netuším, do kolika párty trvala, protože jsem se před uzavřením klubu, společensky unaven, odebral směr domov. See ya!!

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: