AKTUALITA: Na Plzeň se řítí Traktor

Do plzeňského klubu Šeříkovka v rámci turné Rebel tour, trvající od října do prosince se řítí traktor a má v plánu převálcovat obecenstvo z rockových řad.

Řeč je o skupině Traktor, která se může chlubit opravdu srdci rebelů a rockerů. Když se do toho opřou, jako kdyby někdo nastartoval  čtyři nezastavitelné motory, které se nikdy nezadrhnou. V pátek 27.11.2015 ve 20:00 se můžete těšit na pořádnou energickou rockovou nálož v čele s nezapomenutelným a velkým hlasem zpěváka, s postavou jak hora.

Skupinu doprovází také neméně známá  kapela Komunál. U této kapely si přijdou na své ti, kteří mají rock rádi okořeněný metalem a trochou tajemna.

V tomto složení již spolu v Šeříkovce hráli roku 2014. Proto si nezapomeňte přečíst náš report z minulého roku. Přijďte si poslechnou tyto rockové pecky a pojďte dokázat, že rockeři umí vytvořit úžasnou atmosféru a hlavně, "že nám nedošli náboje a vzduch“.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram