AKTUALITA: Morrigan vydali nový klip

Dlouho očekávaný první videoklip rokycanské metalové skupiny Morrigan spatřil dne 23. 7. 2014 světlo světa.

Do videoklipové podoby kluci z Morrigan převedli skladbu s názvem Křižákova zpověď z dema z roku 2012. Dávnou křižáckou minulost a její atmosféru nám přibližují záběry z prostředí zříceniny Libštejna, vesničky Volduchy a okolí zámku Březina spolu s dobovými kostýmy. Ve videoklipu lze také spatřit pár výstřižků ze živých koncertů (Crucifiction fest a Březina fest).

Z mého pohledu oceňuji scénku spoutaného zpěváka. I když sedí na temném místě, je osvícen a jsou dobře vidět detaily, což v jiných videoklipech nebývá a divák prakticky nevidí nic. Videoklip celkově je v černobílém provedení a zesvětlen díky napadanému sněhu. Jediné, co však pouze sama za sebe mohu vytknout je pasáž, kdy dva kytaristé stojí na troskách zříceniny a do popředí vstupuje černá barva, která „bije“ do očí. To je však věc vkusu a názoru každého z nás.

Videoklip celkově hodnotím jako velmi zdařený a klukům kameramanům patří určitě velká pochvala za dobře odvedenou práci.

Morrigan - Křižákova zpověď

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram