REPORT: Mladí punkáči koncertovali v Rokycanech

Není nic lepšího, než si pátek třináctýho zlepšit něčím tak příjemným jako je koncert, a proto se několik z nás vydalo na akci pořádanou v hospodě U Václava v Rokycanech. Tam nám právě 13. 2. 2015, zahrály kapely Zásadní změna z Plzně, rokycanská Nízká Úroveň a Fiasko z Klatov!

Po zdlouhavém připravování, vybírání oblečení a komplikovaném zavazováním bot, jsem dorazila do téhle příjemné hospody, kde mě už vítaly známé tváře, což mě samozřejmě potěšilo. Našla jsem nejlepší místo k poslechu kapel, které se už připravovaly na své vystoupení. Než se k nám ale dostaly první zvuky z nástrojů, chvíli to trvalo a tak se lidé plni očekávání bavili a probírali všední i nevšední záležitosti ze svých životů.

První nám zahrála kapela Zásadní změna. Tu si posluchači užívali v poklidném prostředí u svých stolů a sklenic plných alkoholu. Mě osobně tvorba této plzeňské kapely nic moc neříká, ale to záleží výhradně na vkusu každého posluchače.

Druzí na řadě byli domácí. Nízká Úroveň podala super výkon! Takže chválím, pánové! Zazněly známé písně jako Servírka, Protektorát a Línej. Jejich texty si zpívali dokonce i jiní skalní fanoušci, než jsem já. Ten, kdo nedorazil, ať se nestydí a určitě dorazí na jejich další hraní. To se uskuteční 21. 2. 2015 společně s kapelami Vapid a V3ska v rock clubu U Pupa v Rokycanech.

Na závěr celého večera se nám představila kapela Fiasko. Kapela má za sebou vydané CD, nesoucí název Není co ztratit, které určitě stojí za poslechnutí! Tohle už zvedlo ze židle i pár postarších posluchačů. Ti si koncert užívali naplno a já se jim ani nedivím. Po zahrání písničky Perfektní se už ve mně hladina alkoholu zvedla o něco víc, a tak jsou moje vzpomínky trošičku rozmazané. Každopádně před odjezdem mi kapela stačila sdělit, že děkuje Nízké Úrovni za pozvání a těší se na další setkání.

foto: ilustrační foto (Zásadní změna)

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram