AKTUALITA: JEDEME NA MIGHTY !!!

Je to tak, tým PlzeňskéKapely.cz vyráží na největší a nejpříjemnější letní festival Mighty Sounds konající se od 11.7. do 13.7. 2014 v České Republice. A na co se nejvíce těšíme?

Mighty Sounds je jeden dlouhej třídenní večírek a pro nás je už několik let čtyřdenní, protože jezdíme den předem. Program je tak nabitý, že nebudeme vědět kam dříve skočit. Dropkick Murphys, Perkele, Real McKenzies a to vypisuji pouze ty největší taháky na letošní ročník. Své favority si jednoduše najděte v sekci line-up.

Pokusíme se Vás informovat o našich zážitcích a průběhu naší poutě ve speciálním článku, který budeme aktualizovat několikrát denně.

A jaké kapely z Plzeňského kraje vystoupí? Protože na ty se obzvlášť zaměříme.

Positive Mind

Plzeňská kapela Positive Mind existuje od roku 1998, vydala 2 EP, přičemž to druhé (Lost Kids) ji vyneslo na klubové scéně do celorepublikového povědomí. Kapela hrající v minulosti klasický hardcore, produkuje v momentální době i  hudbu bohatší na aranže, nešetřící kompaktními melodiemi.

Cheers!

Neznám plzeňáka, který by neznal kapelu Cheers! Sedmi členné složení hraje irskou muziku z dalekého severského kraje, zasazeného do folk-punkového prostředí. Můžete se těšit na zvučné rytmické tóny kontrabasu, harmonické akordy akordeonu a v neposlední řadě na šťastné tóny flétny, která celému hudebnímu zážitku nasazuje to správně pobídnutí k energickému a veselému tanci.

Donnie Darko

Z původního záměru, že kapela bude fungovat jako one-man projekt se okolo roku 2012 vyklubalo plnohodnotné složení, hrající progresivní rock. Pokud znáte osazenstvo momentálně již nehrající plzeňské kapely Shogun Tokugawa, tak vězte, že většina členů je nyní součástí právě Donnie Darko z Plzně.

Madebythefire

MBTF, skvost české nezávislé hudební scény z Ledců. Čtyřčlenné složení hrající progresivní instrumentální rock existuje bezmála dvě dekády. Nutno podotknout, že kapela projela křížem krážem celou Českou republiku a odehrála nespočetně mnoho koncertů.

Mighty Sounds 2014 - Trailer

Událost na FB zde.

Webové stránky festivalu zde.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram