AKTUALITA: Letos se koná již 5. ročník open-air festivalu Pekelný ostrov

Za uplynulé čtyři roky se mu podařilo vyrůst v největší hudební open-air festival svého žánru na západě Čech a letos by tomu nemělo být jinak!
Pátý ročník zve opět přední tuzemskou rockovou scénu, včetně návštěv ze Slovenska a Britský ostrovů. Po Sladech a Smokie z předchozích let vystoupí letos skotští Nazareth. Po roční pauze se na Pekelný ostrov také vracejí nestárnoucí Tři sestry v čele s nezaměnitelným Fanánkem. Kdo by neznal Pijánovku, Zelenou, Modlitbu pro partu nebo Život je takovej?
Svoje pevné místo na festivalu má také již nitranská rocková kapela, slovenští Horkýže slíže. Od bratrů Slováků dorazí i punk-rocková úderka Iné Kafé. Ti se navíc představí s původním baskytaristou Petrem „Forusem“ Fórou.
Velký  koncert pro holýšovské publiku slibuje i jeden z největších hitmakerů v ČR, kapela Chinaski na čele s Michalem Malátným. Nováčkem na Pekelném ostrově budou také pražští Pipes and Pints. Ti přivezou pořádný punkrockový nářez, doplněný o specifické skotské dudy. Pátý ročník chystá řadu novinek a překvapení.
Projekt  „Čistý festival“, do kterého je zapojeno vybraných 20 akcí v rámci celé ČR. Na stánku Čistý festival se dárku dočká každý, kdo přinese určitě množství plastů nebo papírů. Stačí přinést deset, dvacet nebo třicet plastů či papírů a vyměnit je za stírací los. Každý los pak vyhrává pěkný dárek. Celkem lze vyhrát devět různých odměn. Navíc, za třicet tříděných kusů plastů, například pivních kelímků, čeká na festivalové fanoušky pivo zdarma! A také unikátní REC.stage. Ta je stylovou, samostatnou krytou scénou. REC.stage designem bočních stěn a podlah interiéru připomíná městskou ulici včetně trojrozměrných prvků. Jednou z novinek bude i  úschovna, kde si budou moci za poplatek uschovat návštěvníci svoje cennosti a nenechávat je tak například ve stanu nebo ve voze. Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P budou mít opět nárok na snížené vstupné. Nárok na slevu ze vstupné mají také dárci krve po předložení průkazu dárce. Už je znám i program takže doražte!

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram