REPORT: Legendy se vrací v Koterově

V sobotu 4. 10. 2014 se konal 1. ročník Medového jarmarku v Koterově, kde mne víc než ochutnávky medu zaujala kapela Legendy se vrací, pod taktovkou kytarového velikána Andonise Civopulose.

Kapela byla hřebem celého jarmarku a jak se říká, nakonec má být to nejlepší. Samotného aktéra jsem stačil odchytit a prohodit s ním pár slov. Andonis je velice skromný člověk, kterého snadno přehlídnete, avšak jen do doby než si vezme na paškál svoji kytaru, která blahem sténá pod jeho prsty.

Krátce po čtvrté hodině, kdy starosta vylosoval výherce vyhlídkového letu a rozdal pár cen, začal koncert Legend a to trochu nevšedně, mluveným proslovem o historii projektu. Nečekal jsem, že se v obsazení tří akustických kytar, čajónu a kláves dá udělat takto našlápnutá muzika ze starých fláků tuzemské produkce, či světových Pink Floyd, švédské čtyřky ABBA nebo Credence Clearwater Revival, od které hned na úvod vypálili známou skladbičku Hey Tonight. Musím uznat, že nejen mne to slušně rozparádilo Toník (Andonis Civopulos) vždy při sólu vstal a luxusně odehrál, což publikum patřičně ocenilo potleskem. Prodalo se i mnoho CD nosičů kapely s tím, že si je někteří po koncertě nechali podepsat od samotných aktérů Legendy se vrací.

Když to shrnu, užil jsem si krásné odpoledne s výtečnými muzikanty! Petr Šiška se postaral o skvělou náladu a kapela odehrála výtečný koncert. Bavily se opravdu všechny věkové kategorie, od babiček až po dětičky, které tančili pod pódiem. Koterov zažil skvělý 1.ročník Medového jarmarku.

zdroj foto: FB profil kapely

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram