REPORT: Láďa Křížek akusticky v Jamesonu

Před pár dny jsem zde avizoval tuto hudební lahůdku, která se dnes, 17.10.2015, naplnila!

Už v půl osmé při vstupu praskal club Jameson doslova ve švech. Hlava na hlavě, stoly 14 dní do předu rezervované... Proto jsme celkem s radostí využili nabídky clubu, za což patří poděkovaní panu Zadranskému a usedli do salónku, kde jsme mohli v klidu vyčkat na Mistra. Tomu byl tento hudební večer věnován, aby nás v Plzni oblažil svým zlatem v hrdle, za doprovodu kytaristů Radka "Reddyho" Kroce a Tomáše Krauze, kterým to v tandemu hrálo vskutku výtečně! Také musím pochválit obsluhu clubu, která pohotově stíhala odbavovat fanoušky či štamgasty. Líbilo se mi, že jsme nemuseli stát nesmyslné fronty jak tomu je v jiných clubech.

V půl deváté začal Láďa jedním hitem za druhým oblažovat nacpaný club, takže jsme stáli na schůdkách k salónku a užívali si z povzdálí báječné nálady a hudebního zážitku Tria, které podávalo naprosto profesionální výkon. Skvělá aranž skladeb, které jsem akusticky slyšel poprvé, mne opravdu příjemně překvapila. Chorusově znějící kytary se linuly clubem a Láďův hlas, který podávál výtečný výkon, to jen umocňoval. Zpíval naprosto nenásilně, suverénně a nejen já jsem si užil krásný večer s dobrou muzikou a hity, které si zpíval celičký club. Nakonec přislíbil, že se příští rok "možná" vrátí na místo činu, aby znovu zapěl plzeňskému publiku.

Když to shrnu, užil jsem si krásný večer s dobrou muzikou v příjemném prostředí rockového clubu, který mne příjemně překvapil svým chodem i výzdobou elektrichých kytárek a mini kombíček.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram