REPORT: Kohn na Vísegrádu 12. 9. 2014

V pátek 12. 9. 2014 vystoupila plzeňská kapela Kohn v restauraci Visegrád na plzeňských Slovanech.

Letní parkety pomalu končí a venkovní scény se přesouvají do klubů a restaurací. Počasí bohužel nepřálo, takže se slibované grilování nekonalo. Na místo toho kuchaři připravili domácí gulášek k pivu. Akce začala krátce po osmé hodině písní Hlavou dolů. Následovaly jak vlastní písně, tak i skladby převzaté - rockové pecky a balady, na své si přišel jednoduše každý. Zazněly dokonce i nové premirérové písně, které byly jak jinak než skvělé.

Kluci z kapely mi prozradili, že nové písně přibývají a hned se testují na posluchačské odezvě při koncertech. Určitě se máme na co těšit. Další koncert v Plzni bude za měsíc v Šeříkovce, takže kdo nebyl, má možnost přijít na pořádnej bigbít.

Koncerty, aneb zpívané ve Visegrádu mám rád, protože je to tam malé, ale přesto skvělé. Pro kapelu opravdu malá domácí scéna, na které lze hrát velký bigbít.

Na závěr večera přišlo i na pár "táborových" písniček. Chtěl bych kapele poděkovat za skvělou zábavu a své díky připojuje i personál z restaurace skrze své facebookové stránky. Jednoduše skvělý páteční večer

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram