REPORT: KOHN v minipivovaru Groll

V úterý 15. července se v minipivovaru Groll konal koncert kapely KOHN v rámci 5. ročníku hudebního léta.

Minipivovar Groll v Plzni se nachází v městské části na Rychtářce. Součástí pivovaru je pivnice zařízená v duchu zlaté éry plzeňského pohostinství 30. let 20. století.

Koncert začal krátce po půl sedmé a první písní, kterou chlapci začali, byl Komár. Potom následovaly jak vlastní skladby z alba Hlavou dolů, tak i osvědčené české i slovenské hity. Přesně ty písničky, které si může zazpívat naprosto každý. Písničky si muzikanti upravili do rockové podoby a hrají je opravdu moc skvěle. Návštěvnost byla akorát. Vřele tuto kapelu doporučuji a na jejích webových stránkách se můžete podívat, kde budou mít koncert příště.

Po tom, co jsme po osmé hodině odjeli, jsme se dozvěděli jednu zajímavost na jejich webu.

Posluchače neodradila ani několikaminutová, ale o to vydatnější prudká sprcha. Voda zatékala do repráků i pedálů, a protože Otík pohotově sušil, nenastalo žádné jiskření. Příznivci se rozešli po několikátém vytleskaném přídavku. Jsou prostě SKVĚLÍ! Tak zase někdy na Kohnech.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram