AKTUALITA: Kapela Kabát brousí nože na MS v hokeji

Kabáti věnovali reprezentaci pro nadcházející MS v hokeji  píseň Brousíme nože,​ ze svého připravovaného alba. „Snad se klukům zalíbí, přinese jim štěstí a pomůže k úspěchu“, přeje hokejistům frontman Kabátů Josef Vojtek. Píseň Kabáti složili před dvanácti lety, ale zatím ho nezařadili do žádného ze svých alb. Hlavně kvůli tomu, že dlouho chyběl text. „Pak jsme nějaký vymysleli, původně byl ale o pirátech. Hokejisti nám už ale dlouho říkali, ať jim napíšeme písničku, tak jsme jim přání splnili", řekl autor textu, baskytarista a zpěvák skupinyMilan Špalek. Písně od Kabátů nebudou znít u hokejistů prvně .Třeba na MS 1996 ve Vídni zněla po zisku mistrovského titulu a příchodu tehdejšího premiéra Václava Klause do kabiny skladba „Jak ti šlapou Kabáti".
První novou pecku z chystaného CD představily dnes v 15hodin. Všichni si mysleli, že to bude nějaký apríl, ale naštěstí nebyl. Píseň je zároveň hokejovou hymnou, kterou Kabát připravil pro všechny fanoušky a vyznavače tohoto sportu. Ať už jsou pasivní, nebo aktivní.

Skupina Kabát se zastaví v rámci svého turné i v Plzni a to 22.5.2015 na fotbalovém stadionuTJ Lokomotiva

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram