Share on facebook
Share on twitter
Share on email

AKTUALITA: Kapela GREYMON vydává desku

Západočeská heavy rocková skupina GREYMON vydává 5. prosince 2014 své třetí studiové album, které ponese název „Brány propastí„. Nahrávka vznikala během celého roku 2014 a obsahuje 14 skladeb včetně dvou bonusů. Tři písně jsou balady, zbytek je v rychlém tempu. Od minulého úspěšného alba „Ďáblova nevěsta„, které si získalo výraznou pozornost posluchačů i hudební kritiky, přidala kapela na rychlosti a od mysteriózních a historických námětů se posunula spíše k aktuálním tématům. Všechny kompozice nesou nezaměnitelný a po dlouhá léta rozpoznatelný kapelní rukopis, pro který jsou typické líbivé melodie, bohaté instrumentální aranžmá, košaté vícehlasy a metalová energie.

Průrazný zvuk je dílem producenta  Jaroslava  Brouzdy (Gallery Sound). Skupina momentálně z důvodu pracovní vytíženosti svých členů omezila koncertní činnost, ale v roce 2015 se znovu chystá pilně koncertovat, stejně jako v uplynulých téměř 15 letech nepřetržité existence.

Stabilní sestavu Greymonu už několik let tvoří: Lucie Čmolíková – zpěv, Tomáš Pícl – kytara a zpěv, Ladislav Soutner – basová kytara a zpěv, Vít Kraus – klávesy a Karel Winkelhöfer – bicí nástroje.

 

Za tým plzenskekapely.cz přejeme hodně úspěchů 🙂

 

http://www.greymon.wz.cz/
http://bandzone.cz/greymon

Marcel Gidote's Holy Crab

inzerce

muzikantů

Prohlédnout si sekci

%d bloggers like this: