REPORT: Ještě Jeden Fest vol.3

Ještě Jeden Fest vol.3 - tak přesně takhle příhodně pojmenovali pořadatelé Faňas a Viktor jeden z posledních festů na sklonku léta. Již třetí ročník tohoto festivalu se konal v sobotu 30.8.2014 v areálu bývalého koupaliště v Tachově.

Počasí bylo jako na objednávku mezi deštivými dny, a tak se třetí ročník mohl rozjet už kolem 13. hodiny. A když říkám rozjet, tak s plnou parádou! Hned v úvodu se totiž představily výstavní kousky motorek s datem výroby do roku 1980. Ačkoliv jsem osobně jízdu neviděla, bylo se na co dívat. Motorky totiž stály zaparkované nedaleko pódia téměř po celou dobu trvání akce.

Kolem jedné také brnkla do strun první kapela Gold‘n’Drunkards. Různé druhy muziky se nesly po celé odpoledne až do 23 hodin. Přes místní AFT masive sound po Search and Destroy, Something Like a večer zakončili výborní Streetmachine. Osobně musím velmi ocenit celou organizaci a náladu akce.

Návštěvníci mohli využít kryté sezení naproti pódiu nebo stanové městečko. Zděné wc jistě udělaly radost všem lidem vyznávajícím hygienu a těm, co neradi chodí do lesa. Všude byl také dostatek pití a jídla. Velmi tomu napomáhal skvělý prostor bývalého koupaliště. Jako zpestření se do areálu navezla hrouda sněhu, takže malí účastníci (a pak i velcí) zažili koulovačku na konci srpna… Jedinou možnou vadu na kráse bych viděla v ukončení akce již ve 23 hodin, které nařídilo město a nedá se s ním hnout.

Tak třeba příští rok na Ještě Jeden Fest vol.4.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram