AKTUALITA: Jakobič a další interpreti to rozjedou po 2 letech v Domažlicích

Po roce a tři čtvrtě se vracejí na hudební scénu muzikanti domažlické kapely Jakobič. Ti se představí spolu se sesterskou kapelou Homer Street a grupou Prost v domažlickém Death Magnetic, a to 20. listopadu od 20 hodin.

"My jsme se jako kapela nikdy nerozpadli, jen jsme před rokem a tři čtvrtě odehráli poslední koncert a ukončili činnost. I když jsme od té doby nehráli, pořád jsme byli spolu v kontaktu. Nedávno jsem se byl podívat v Clubu u Roda, kde hrála naše bývalá sesterská kapela Homer Street. Ta se rovněž vrátila na pódia po mnoho letech. Navíc v ní působí náš kytarista Tonda Mareček. A to byl impuls, abysme jako Jakobič začali opět hrát," prozrazuje důvod návratu frotman domažlické kapely Jakobič a pokračuje: "Je jasné, že nic netrvá věčně, a i nás svrběly prsty. Začali jsme pozvolna zkoušet, a popravdě řečeno, některé zkoušky byly opravdu vtipné. Několikrát jsme se setkali v bodě, kdy nikdo z nás nevěděl co přesně má hrát, takže je to i sranda. Ale sehráváme se, a těšíme se na blížící se koncert. Je to koncert po dlouhé době a na dlouhou dobu v Domažlicích. Sice hrát dál budeme, ale jen několik koncertů ročně, nic velkého to nebude, jen to určitě bude mimo domažlický region, možná i nějakých nových písní se dočkáme, ale bude to ve velmi pohodovém stavu, žádný kvalt, prostě podle nálady.Věřím, že na nás fanoušci nezanevřeli a přijdou se na nás opět podívat."

Jakobič vystoupí v pátek ve stejné sestavě jako odehráli poslední koncert - Michal Janeček (kytara, zpěv), Tonda Mareček (kytara), Jirka Gőtz (baskytara) a Jiří Bastyán (bicí).

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram