AKTUALITA: Cheers! a Malá bílá vrána zahrají u Zacha 26.6.2014

Blíží se skvělý folk-punkový večírek v plzeňském Zach's Pub. Akce se uskuteční ve čtvrtek 26.6.2014 od 20:00. Je to za rohem, tak neváhejte a doražte. Událost zde.

Cheers!

Je to za rohem. Neznám plzeňáka, který by neznal kapelu Cheers! Sedmi členné složení hraje irskou muziku z dalekého severského kraje, zasazeného do folk-punkového prostředí. Můžete se těšit na zvučné rytmické tóny kontrabasu, harmonické akordy akordeonu a v neposlední řadě na šťastné tóny flétny, která celému hudebnímu zážitku nasazuje to správně pobídnutí k energickému a veselému tanci.

Malá bílá vrána

O kapele Malá bílá vrána jsem se dozvěděl až nedávno, právě z oznámení události. Jedná se opět o folk-punkové složení nesoucí se v ethno stylu. Tento žánr je vůči klasice říznutý netradičními nástroji a to houslemi a akordeonem. Jejich playlist na Bandzone.cz profilu už omýlám nějaký ten den. Celkový dojem z hraní této pražské kapely si ušetřím do reportáže, kterou z akce určitě přineseme.

Pozvánka od kapely Cheers!:

Jednoduše budu ve svém živlu a už se moc těším.

Takže 26.6.2014 od 20:00 v Zach's Pub, Plzeň.

Událost zde.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram