AKTUALITA: Gagarin a 8-bit punk z Francie v Divadle pod Lampou

Po roce se do plzeňského Divadla pod Lampou vrací jeden z největších tuzemských objevů loňského roku - elektro-screamo-punkoví Gagarin, kteří přivezou své nové EP, které mnozí z vás jistě našli pod stromečkem! Minule se představili po boku skoro už legend scény, kapel esazlesa a Ravelin 7 a získali si tak mnoho nových fanoušků, kteří pod podiem propotili nejednu flanelku. Nyní jsou tu zpět se svojí uječenou diskotékou a opět nebudou sami. Společnost jim budou dělat Epic Schmetterling z francouzského Štrasburgu se svým našláplým 8-bit punkem a retrofutro elektro dvojkaFertilizer, což nám dává jasnou zprávu. 20.2. nebude pod Lampou tma, ale disko punková párty!

GAGARIN [Praha/Havířov]

electronica / screamo / experimental

První kapela, která to myslí s diskotékou smrtelně vážně. Neskutečnej mix 8-bitovýho elektro punku a screama s jasným poselstvím a názorem. Má to být disko? Má to být punk? A proč do toho ten chlapec tak řve?! Na elektro základu naroubovaný bicí, kytara a emotivní zpěv. Textům rozumíš, takže je řveš zpátky. Tančit umíš, takže tančíš taky. Zcela zaslouženě nedávno natočili pár klipů pro Fair Price Music Live Sessions a zařadili se tak mezi to úplně nejlepší co se u nás v Čechách rodí. Na kontě mají dvě EP, „Love EP“ z roku 2012 a poslední kousek vyšel na konci roku loňského. Dříve jste je mohli vidět a slyšet v kapelách John Ball, Goro, DeReval, Raincoat34. Kluci se k nám do Plzně podívají již po čtvrté a po loňském zážitku nám bylo jasné, že do roka a do dne přistane Gagarin opět pod lampou!

FERTILIZER [Praha/Č.Krumlov]

experimental / electronica

Co by to bylo za taneční večůrek bez pořádný afterparty? No a tahle kapela je vlastně i afterparty! Fertilizer byl náhodně založen ve Zlíně, 11. října 2008. Retrofuturistická kombinace četných forem rockové hudby a hardware syntezátorů, stojí jednou nohou v osmdesátých letech, zatímco druhá vykračuje do vzdálené budoucnosti. Toto zdánlivě nesourodé uskupení celkem úspěšně hnojí hlavy nepoučitelných zvědavců. A my dodáváme, že si kluci připravili dvou hodinovej set, kterej začne v čase posledního koncertu a zkončí až vám nohy upadnou!

EPIC SCHMETTERLING [FR]

8-bit / punk

Po Seal of Quality, one man projektu z Francie, který vám nakopal zadky v Pohodě, se můžete těšit na plnohodnotnou 8-bit punkovou kapelu ze Štrasburgu - Epic Schmetterling! Punkovější What's Your Favorite Number a ještě více danceable než Gagarin. Kluci sice nezpívají, ale to nevadí. 8-bitové zvuky vše nahradí a skvěle vás na hlavní kapelu večera naladí! Fun! Fun! Fun!

Kdy: 20.2.2015, 20:00
Kde: Divadlo pod lampou, Havířská 11, Plzeň
Vstup: 130/100CZK

Lineup: 
21:00 - Epic Schmetterling
22:00 - Gagarin
23:00 - 1:00 - Fertilizer

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram