19. 3. 2014

REPORT: Dracu Juicy oslavili 5 let působení

Článek

Autor

Klub


Zapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 6203 / 10000 palců!

Chci pomoct!

V sobotu 16. listopadu se cheznovický klub Triana otřásal v základech až do pozdních nočních hodin. Na narozeninové akci kapely Dracu Juicy, oslavující 5 let svého působení, zahrály K.N.V. a také rokycanská kapela Provokace bez Legrace. Toto punk-rock’n’rollové složení přišlo podpořit 180 platících posluchačů, pařících nadšenců a krásných obdivovatelek. Mezi nimi se tak sešli fanoušci z Hutchinsonu, čutálisti z FC Cheznovice, fandové z Mýta, Strašic a  přilehlého okolí. Veselých lidí bylo plno, přičemž se někteří odvázali k sexuálním touhám na místních záchodech a jiní k pořádné bitce.

Přednost na pódiu měli oslavenci Dracu Juicy, spustili smršť rytmických songů, což pořádně rozproudilo krev v žilách znuděně vypadajícímu publiku.

Kluci z Dracu Juicy začali v roce 2008 vystupovat pod názvem „Seed of Silence“, později se přejmenovali a rozhodli se hrát šílenej rock’n’roll. Více šťávy tomu přidávají i pódiové výstřelky frontmana kapely a bosého kytaristy. V budoucnu chystají demíčko a pořádně tak rozvinout hudební kariéru.

Dále na řadu přišla kapela K.N.V., která to rozjela v rockovém duchu, třeba s covery od Ramones a Visacího zámku. Mezi „hvězdami“ večera byli sice trochu nováčci, ale rozhodně nezklamali.

Na závěr se svými nástroji nastoupili kluci z Provokace bez Legrace a připraveným punkovým playlistem napsaném na umaštěném papíru od šunky. Jejich pecky říznuté zvučností akordeonu byli obohacené novinkami Hovnivál a Beznadějná. Sklidili tak nemalý úspěch a u mě dvojnásobný.

// autor: Karolina Bartlová

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: