AKTUALITA: Dilemma in Cinema feat. Prasopes - nový klip

Právě dnes 30. 7. 2014 spatřil světlo světa nový klip slánské kapely Dilemma in Cinema pod názvem A Ty máš našlápnuto, na kterém se podílel, nám plzeňanům velmi dobře známý a oblíbený Prasopes alias Miroslav Cisler, učinkující například jako nový frontman kapely Trautenberk, dlouholetý člen kapely Kníry a nebo jako bývalý člen legendární ska kapely Tleskač.

Kluci z Dilemma in Cinema jsou kamarádi a proto není divu, že spolu společně s Kníry vystoupili na společném koncertě v pražském Vagonu, kde vznikl i klip. O natáčení a produkci se postarala také velmi výrazná postava naší tuzemské punkové scény a to Pája Junek, který má na svědomí většinu punkrockových tuzemských klipů.

Nahrávka je součástí epčka Dilemma in Cinema - EP 2014. Zajímavostí je, že to není jediná písnička s členem jiné kapely. EP obsahuje také například píseň, na které se podílel například Spínací Špendlík.

Dilemma in Cinema feat. Prasopes - A Ty máš našlápnuto (youtube)

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram