30. 7. 2014

AKTUALITA: Dilemma in Cinema feat. Prasopes – nový klip

Článek

Autor


KapelyZapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5664 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Právě dnes 30. 7. 2014 spatřil světlo světa nový klip slánské kapely Dilemma in Cinema pod názvem A Ty máš našlápnuto, na kterém se podílel, nám plzeňanům velmi dobře známý a oblíbený Prasopes alias Miroslav Cisler, učinkující například jako nový frontman kapely Trautenberk, dlouholetý člen kapely Kníry a nebo jako bývalý člen legendární ska kapely Tleskač.

Kluci z Dilemma in Cinema jsou kamarádi a proto není divu, že spolu společně s Kníry vystoupili na společném koncertě v pražském Vagonu, kde vznikl i klip. O natáčení a produkci se postarala také velmi výrazná postava naší tuzemské punkové scény a to Pája Junek, který má na svědomí většinu punkrockových tuzemských klipů.

Nahrávka je součástí epčka Dilemma in Cinema – EP 2014. Zajímavostí je, že to není jediná písnička s členem jiné kapely. EP obsahuje také například píseň, na které se podílel například Spínací Špendlík.

Dilemma in Cinema feat. Prasopes – A Ty máš našlápnuto (youtube)

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: