REPORT: Cocotte Minute jsou zpět!

Česká numetalová ikona Cocotte Minute je zpět.  Po více než dvouleté pauze se vrací s excelentní živě nahranou syrovou videodeskou. V sobotu 7. listopadu rozpálila fanoušky v Plzni!

"!Rituál, kmen a srdce a kmen!" je návratem až za kořeny.  Tvrdá, syrová, dospělá a překvapivě přístupná nahrávka zazní kompletně jenom na podzimním comebackovém turné !RKSK 2015! Cocotte Minute překročili pomyslný rubicon a dokázali, že statut kultovní kapely a doyena žánru v ČR jim náleží naprosto oprávněně.

Po dlouhé době se dočkali fanoušci kapely koncertu v Plzni, kde se Cocotte Minute představili v Divadle pod lampou. Kapela sem přijela představit aktuální desku.

Kolem deváté hodiny přišli fanoušky rozehřát X-CORE jako předkapela a svoji roli splnili na jedničku. Následně už začala přestavba pódia a zvukovka a před jedenáctou večerní se všichni dočkali. Koncert začal novou písní Bordel, přičemž vedle nových skladem zahrála kapela i staré dobré hitovky.

Zdroj: QAP.cz

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram