10. 11. 2015

REPORT: Cocotte Minute jsou zpět!

Článek

Autor


KapelaZapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5664 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Česká numetalová ikona Cocotte Minute je zpět.  Po více než dvouleté pauze se vrací s excelentní živě nahranou syrovou videodeskou. V sobotu 7. listopadu rozpálila fanoušky v Plzni!

„!Rituál, kmen a srdce a kmen!“ je návratem až za kořeny.  Tvrdá, syrová, dospělá a překvapivě přístupná nahrávka zazní kompletně jenom na podzimním comebackovém turné !RKSK 2015! Cocotte Minute překročili pomyslný rubicon a dokázali, že statut kultovní kapely a doyena žánru v ČR jim náleží naprosto oprávněně.

Po dlouhé době se dočkali fanoušci kapely koncertu v Plzni, kde se Cocotte Minute představili v Divadle pod lampou. Kapela sem přijela představit aktuální desku.

Kolem deváté hodiny přišli fanoušky rozehřát X-CORE jako předkapela a svoji roli splnili na jedničku. Následně už začala přestavba pódia a zvukovka a před jedenáctou večerní se všichni dočkali. Koncert začal novou písní Bordel, přičemž vedle nových skladem zahrála kapela i staré dobré hitovky.

Zdroj: QAP.cz

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: