19. 8. 2014

REPORT: Čech Rock Plasy 2014

Článek

Autor


KapelyZapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5173 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Víkend 1.-2. 8. 2014 patřil na Velké louce v Plasích už třetím rokem těžkým botám a černému oděvu v rámci třetího ročníku festivalu Čech Rock Plasy 2014. O této události jste se s předstihem mohli dočíst zde.

V pátek odpoledne se jako první představili nášlapnutí Avidity for… z Plzně, dále pak klasika Arakain,Interitus. S velkým úspěchem to rozbalili klatovští Trautenberk, Titanic, staří známí Kreyson a svou fanouškovskou rodinu přijeli pozdravit a potěšit Dymytry.

Sobotní program započali Debill Heads spolu s Milhausovo trefnými hláškami. Dále si pódium osvojili mladíHand GranadeMatahari v čele se sympatickou zpěvačkou, energičtí Flattus, Mash, nechyběli aniKrucipüsk a program nečekaně ukončovali UDG. I přes celodenní slunečné počasí se totiž zrovna chvíli po začátku jejich koncertu spustila nepřetržitá a opravdu silná bouřka a pořadatel musel v půlce písničky Zpěvy deště ukončit program. Bohužel kapel Motorband a domácí kapely Fata Morgana se už fanouškové nedočkali.

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: