REPORT: Čech Rock Plasy 2014

Víkend 1.-2. 8. 2014 patřil na Velké louce v Plasích už třetím rokem těžkým botám a černému oděvu v rámci třetího ročníku festivalu Čech Rock Plasy 2014. O této události jste se s předstihem mohli dočíst zde.

V pátek odpoledne se jako první představili nášlapnutí Avidity for... z Plzně, dále pak klasika Arakain,Interitus. S velkým úspěchem to rozbalili klatovští Trautenberk, Titanic, staří známí Kreyson a svou fanouškovskou rodinu přijeli pozdravit a potěšit Dymytry.

Sobotní program započali Debill Heads spolu s Milhausovo trefnými hláškami. Dále si pódium osvojili mladíHand GranadeMatahari v čele se sympatickou zpěvačkou, energičtí Flattus, Mash, nechyběli aniKrucipüsk a program nečekaně ukončovali UDG. I přes celodenní slunečné počasí se totiž zrovna chvíli po začátku jejich koncertu spustila nepřetržitá a opravdu silná bouřka a pořadatel musel v půlce písničky Zpěvy deště ukončit program. Bohužel kapel Motorband a domácí kapely Fata Morgana se už fanouškové nedočkali.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram