AKTUALITA: Blíží se Panzer Storm fest vol.6

Dne 1.4.2017 se bude v plzeňském klubu Parlament konat již šestý Panzer storm fest, který bude tentokrát doslova světový. První dubnovou sobotu totiž Plzeň navštíví skupiny z Itálie a Malty.

Samozřejmě zde bude mít zastoupení i domácí tvorba, o které se tentokrát postará nově vzniklá kapela z Plzně, která hraje pagan metal. Prayers in Vain budou v Parlamentu hrát poprvé a myslím, že je skutečně na co se těšit.

Jednou ze zahraničních kapel budou italští Sudden Death, kteří nám přijedou ukázat jejich podání brutal death metalu. Za bezmála 20 let působení se inspirovali několika velikány ve svém žánru a to Cannibal Corpse , Cattle Decapitation, Cryptopsy, Deicide, apod.

Druhé zahraniční jméno zde obsadí skupina MartYriuM z Malty, která hraje industriální death metal a v České republice bude mít celkem 3 zastávky. V Plzni vystoupí jako hlavní kapela večera a jelikož to její vokalistka umí skutečně „roztočit“, bude to uzavření večera, jak má být.

KDY? – 1.4.2017 v 19.00 hod
KDE? – Klub Parlament, Kollárova 2, Plzeň
ZA KOLIK? – 150kč

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram