REPORT: Anakonda Benda v pivovaru Groll

Dne 5. 8. 2014 jsem zavítal do plzeňského pivovaru Groll, kde se pořádají úterní rockové večery a tento patřil známé partičce Anakonda Benda. Kapele, která se těší velké oblibě nejen na Plzeňsku, ale i mimo tento revír.
Na terase bylo celkem plno a už na první dojem byli lidé v bujaré náladě a těšili se až kapela dozvučí a řádně to rozjede. Repertoár se skládá převážně z tvorby tuzemských kapel jako například Kabát, Turbo,Katapult, ale zazní i slavnější songy s českými texty na Deep Purple, ZZ top či Def Leppard.

Celý večer proběhl v bezvadné náladě, o kterou se postarali pánové z kapely. Lidé se bavili právě díky vtipným komentářům, tančili a zpívali unisono s kapelou známé skladby jako Žízeň, Hlupák váhá nebo baladovou Motýl a svíce od Turba.

Takhle nějak si představuji vystoupení venku s pivem a jídlem z grilu, s dobrou náladou a hlavně kapelou, která jí rozhodně nezkazí. Pokud jste ještě neměli to potěšení poznat Anakondu v akci, neváhejte a zažijte spanilou jízdu českých megahitů a srandy, kterou kolem sebe šíří jako nakažlivý bacil.

Navštivte stránky www.anakondabenda.cz, kde je přehled konaných akcí.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram