REPORT: Křest nového alba kapely Amores Perros

Dne 27. září 2014 se konal křest nejnovějšího alba What the funk?! 2014 od rock-punkové kapely Amores Perrosz Plzně. Celá akce se plánovaně uskutečnila v  plzeňském Divadle pod Lampou. Jako hosté vystoupila kapelaZavřít z Dobřan.

Album vydal klatovský ExAvik, takže nebylo divu, že album pokřtil samotný Pavel Brom. O mastering se postaral Přemysl Haas a obal alba vytvořil Josef Justich (jednoduše parádní práce, líbí se mi velmi).

Co se týče alba, tak pokud jste nezavítali na křest do Divadla pod Lampou, kde jste mohli nové album získat za poloviční cenu, můžete nyní CD získat níže uvedenými způsoby. Cena je 119,- Kč + dobírka (cca 80,-), poštovné se dá snížit na 39,- Kč v případě platby předem na účet. V Plzni se dá domluvit na osobním předání, případně je CD k mání v obchodě Globus International na Americké ulici (vedle Ráje Kuřáků) a cca od pondělí by mělo být k dispozici i v obchodě Musicrecords.cz v Dominikánské ulici a v Olympii (stánek pod eskalátory). Objednávejte přes manager@amoresperros.eu.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram