12. 3. 2016

AKTUALITA: Znovuzrození ZakázanÝho Ovoce

Článek

Autor


KapelyZapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5173 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Známá punk-rocková banda zakázanÝovoce prošla před Vánoci personální bouří. Celou kauzu nebudeme dále konkretizovat ani soudit, důležitou informací zůstává, že se kapela rozdělila na dvě různé formace – ukradenÝovoce a zakázanÝovoce.

První jmenovaní doplnili sestavu o nového baskytaristu a v současné době realizují společně s kapelou Totální Nasazení sérii koncertů s názvem Totálně ukradenÝ Tour 2016.

Zásadnější změny se však konají na straně druhé. Do sestavy k původnímu basákovi Yarisovi se vrátil bývalý kytarista Štěpán Soukup (Mejdlo). Nástrojové obsazení pak nově doplnil bubeník Tra Vis a zpěvák zvaný Mimi. Kapela chce navázat na svou tvorbu v době kolem roku 2013.

Na důkaz toho, že své cíle míní vážně, vypustili zÝo na svět první vlaštovku v podobě klipu na píseň Genocida. Oblíbenou skladbu, jejíž text znají fanoušci v podání původního zpěváka Pišta, je nyní k poslechu ve staronovém kabátu – v podání Mimiho. Co tomu říkáte? Na FB stránce kapely zÝo jsou k přečtení vesměs pozitivní ohlasy.

Bude se dařit dál? Přijďte se podívat i vy sami, jak to klukům šlape, a to 27.5. 2016 do Kalikovského Mlýna v Plzni.  My z PlzeňskéKapely.cz si názor určitě přijdeme udělat.

Zdroj: Rock&Pop 

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: