AKTUALITA: Znovuzrození ZakázanÝho Ovoce

Známá punk-rocková banda zakázanÝovoce prošla před Vánoci personální bouří. Celou kauzu nebudeme dále konkretizovat ani soudit, důležitou informací zůstává, že se kapela rozdělila na dvě různé formace - ukradenÝovoce a zakázanÝovoce.

První jmenovaní doplnili sestavu o nového baskytaristu a v současné době realizují společně s kapelou Totální Nasazení sérii koncertů s názvem Totálně ukradenÝ Tour 2016.

Zásadnější změny se však konají na straně druhé. Do sestavy k původnímu basákovi Yarisovi se vrátil bývalý kytarista Štěpán Soukup (Mejdlo). Nástrojové obsazení pak nově doplnil bubeník Tra Vis a zpěvák zvaný Mimi. Kapela chce navázat na svou tvorbu v době kolem roku 2013.

Na důkaz toho, že své cíle míní vážně, vypustili zÝo na svět první vlaštovku v podobě klipu na píseň Genocida. Oblíbenou skladbu, jejíž text znají fanoušci v podání původního zpěváka Pišta, je nyní k poslechu ve staronovém kabátu – v podání Mimiho. Co tomu říkáte? Na FB stránce kapely zÝo jsou k přečtení vesměs pozitivní ohlasy.

Bude se dařit dál? Přijďte se podívat i vy sami, jak to klukům šlape, a to 27.5. 2016 do Kalikovského Mlýna v Plzni.  My z PlzeňskéKapely.cz si názor určitě přijdeme udělat.

Zdroj: Rock&Pop 

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram