AKTUALITA: Víkend s kapelou Punk Floid!

Plzeňsko očekává punkový víkend, V pátek 6.11.2015 (událost) dorazí do Divadla pod Lampou známá formace ze Zábřehu, skupina Punk Floid. O den později (7.11.2015 - událost) se však představí také v Rokycanech, v Hospůdce u Pardála. Na obou vystoupeních, je budou doprovázet strašičtí Sex Deviants. Zajímavou hudební vsuvkou bude bezpochyby Petr Šilhánek, písničkář a kytarista kapely Sex Deviants v jedné osobě, který zapěje zhudebněné pověsti z okolí Strašic.

Pop-punk ve stylu Blink 182? Či píseň „o rodičích“ v podání kladenských patriotů?

I přes to že se jedná vlastně o stejnou akci, v něčem se plzeňský pátek a rokycanská sobota přeci jen liší. Kromě již zmiňovaných „Deviantů“ či písničkáře, vystoupí o víkendu ještě dvě kapely. Kdo zvolí možnost vyrazit na Punk Floid do Plzně, může se těšit na pop-punkovou bandu Stars are so Far, kteří se značně inspirují od kapely Blink 182.  Zatímco rokycanští si užijí kladenský Vnitřní Faktor, který své poslední CD křtil nedávno v rodném Kladně, za asistence pražských SPS.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram