AKTUALITA: Vánoční punková apokalypsa vol. 4 již v sobotu 19.12.2015

Pár dní před vánoci Pardál znovu ožívá!

Pokud ještě nemáte program na sobotní večer měli by jste zastříhat ušima. V Rokycanech, v Hospůdce u Pardála se koná každoroční akce, která nese název Vánoční punková apokalypsa vol. 4. Akce, jejíž první ročník se konal 21. prosince 2012 v dnes již zavřeném hudebním klubu Kasino (na místě Kasina je dnes jiný podnik). Tenkrát se do poslední chvíle nevědělo, zda se večera vůbec dočkáme, vezmeme-li v potaz, tehdejší mayské proroctví. Den konání takto ovlivnil dnes již tradiční název.

UDÁLOST ZDE!

 

 

Název stejný! Jak je to s účinkujícími?

Čtvrtý ročník je tentokrát ve znamení mladých nadějných jmen. Z Prahy k nám doputuje kapela Curlies, veselá banda „kudrnáčů“, která si diváky dokáže získat svým zajímavým hudebním projevem podtržený skotskými dudami. Podaří se jim to i v Rokycanech?

Z Jindřichova Hradce dorazí mnohem ortodoxnější punková banda Tragedis. Jejich názory opravdu stojí za zamyšlení a muzika dokazuje, že punk nejsou jen „tři akordy“. Tragedis jsou bráni jako nepsaný „headliner“ celého večera. Poslední přespolní kapelou je Topičův křivák, která o sobě dává teprve vědět. Celý večer bude naopak zahajovat.

Poslední dva odstavece o vystupujících věnuji dvěma regionálním kapelám. Jsou jím domácí Budulínek a samozřejmě pořádající Provokace bez Legrace.

Budulínek prošel jistou personální obměnou. Hudební  projev, který se dá jen těžko „zaškatulkovat“ produkovaný osmi člennou „armádou“, s vysokým „dredatým“ frontmanem v čele si zkrátka nemůžete nechat ujít (trocha neškodného egoismu 😀 ).

Provokace bez Legrace potažmo její harmonikář Josef Petřík bez kterého by tento  večírek nevznikl, předvedou svůj obvyklý „harmonic-punkový“ repertoár… ..nebo nás čeká překvapení?

Housle, saxofony, trumpety, akordeony, nebo skotské dudy? Letos se u Pardála jistě nudit nebudete. 

Do 18:59 vstup za pouhou stokorunu. Od 19:00 130 Kč.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram