AKTUALITA: PHASE ONE - PILSEN

Již za měsíc, v pátek 4. března 2016 se uskuteční tato hudební událost v centru Plzně, v klubu Buena Vista. Jedná se o koncert dohromady 4 kapel – lotyšských „The Factor“, kteří společně s ostravskými „LiveEvil“ jednou turné pod názvem Powerplay tour napříč několika státy střední a severní Evropy. Právě Plzeň je první zastávkou tohoto turné. Společně s nimi vystoupí dvě plzeňské kapely: „Stíny Plamenů“ a „Self-Hatred“.

THE FACTOR“ jsou z Lotyšska, kde působí od roku 2008. Mají za sebou 2 alba, první „Let me drink!“ z roku 2012 a druhé nyní vycházející. Jejich hudba by se dala popsat jako moderněji pojatý metal chvílemi brouzdající v ruzných subžánrech rocku a metalu... No zkoukněte jejich oficiální video a přijďte je poslechnout!
UKÁZKA ZDE

LIVEEVIL“, ostravská kapela s historií sahající až do roku 2003, založená bývalým členem SSOGE (Silent Stream of Godless Elegy) Petrem Staňkem. Pro hudbu LiveEvil je typická říznost kytar kombinovaná s elektronickou hudbou. Kapela se dá řadit na pomezí Crossover, Metal, Elektronika, Doom, Gothic. Mají za sebou vydání 4 studiových alb a mnoho koncertů i za hranicemi našich českých krajů. (Zrovna týden po tomto koncertě máte možnost kapelu shlédnout v Helsinkách...) Neváhejte shlédnout jejich nový videoklip a přesvedčit se o jejich kvalitách !!
UKÁZKA ZDE

STÍNY PLAMENŮ“ - Kdo z Plzně o nich nikdy neslyšel, jako kdyby nežil! Stíny vznikly v roce 1998 jako projekt Lorda Morbivoda. Mají za sebou mnoho nahrávek a koncertních úspěchů po pódiích. Jejich náplní je black metal řinoucí se kanalizační tématikou – „black metal odpadních vod„. Kapela vydala v prosinci 2015 nové album „Šum v Pološerech“. Kapela na koncertě určitě predstaví i nové skladby právě z tohoto alba. Pod odkazem najdete jejich poslední videoklip právě k poslední desce.
UKÁZKA ZDE

SELF-HATRED“, také z Plzně, přinesou svůj ponurý, melodický, melancholický doom/black metal. Na začátku prosince kapela dotočila svůj zatím nevydaný debut: „Theia“, který skýtá mnoho nádherných momentů a zalichotí milovníkům tohoto žánru. Tahle kapela se skládá z mnoha zajímavý muzikantů, kteří prošli mnoha kapelami – např. Et Moriemur, Dissolving of Prodigy, Cruadalach, SSOGE, Llyr, Stollice...
UKÁZKA ZDE

Kdo má zájem přijít, akce je 4. března 2016 v klubu Buena Vista v Kollárově ulici v Plzni, klub klub otevře v 19:30. Nebojte se akci šířit a podpořit !!

BUENA 43

FB odkaz: https://www.facebook.com/events/552695254886806/

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram