AKTUALITA: KOHN v Losiné

Losiná bude hostit Velkej letní bigbít kapely KOHN Půlku prázdnin se rocková kapela z Plzeňska rozhodla oslavit v Losiné u Plzně. A to ve velkém stylu. Letní parket u hřiště pod lesem ovládnou muzikanti, kteří hráli například i v Turbu nebo Odyssee a to v pátek 7.8. od 21 hodin.

"Na Losinou jsme se hodně dlouho připravovali a dokonce obnovili náš hudební a světelný arzenál. Kompletně nová světelná a hudební aparatura bude tak mít Pod Lesem svojí premiéru. Pro nás osobně to je největší akce letošního léta."

A protože každá oslava by měla být plná dárků, padlo v kapele KOHN zásadní rozhodnutí. "Chceme, aby si to lidi užili a hodně pili. Domluvili jsme se tedy, že výši vstupu necháme na uvážení každého návštěvníka. i když za každý příspěvek budeme rádi, nechceme stát s bičem u vstupu. Chceme, aby se lidi bavili."

Kapela navíc na svém facebookovém profilu vyhlásila soutěž o set cédéček a propagačních materiálů. Výhoda bigbítu v Losiné je i ta, že nad ránem jede do západočeské metropole noční autobus, který může Plzeňáky odvézt domů.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram