Share on facebook
Share on twitter
Share on email

AKTUALITA: KOHN v Losiné

Losiná bude hostit Velkej letní bigbít kapely KOHN Půlku prázdnin se rocková kapela z Plzeňska rozhodla oslavit v Losiné u Plzně. A to ve velkém stylu. Letní parket u hřiště pod lesem ovládnou muzikanti, kteří hráli například i v Turbu nebo Odyssee a to v pátek 7.8. od 21 hodin.

Na Losinou jsme se hodně dlouho připravovali a dokonce obnovili náš hudební a světelný arzenál. Kompletně nová světelná a hudební aparatura bude tak mít Pod Lesem svojí premiéru. Pro nás osobně to je největší akce letošního léta.

A protože každá oslava by měla být plná dárků, padlo v kapele KOHN zásadní rozhodnutí. „Chceme, aby si to lidi užili a hodně pili. Domluvili jsme se tedy, že výši vstupu necháme na uvážení každého návštěvníka. i když za každý příspěvek budeme rádi, nechceme stát s bičem u vstupu. Chceme, aby se lidi bavili.

Kapela navíc na svém facebookovém profilu vyhlásila soutěž o set cédéček a propagačních materiálů. Výhoda bigbítu v Losiné je i ta, že nad ránem jede do západočeské metropole noční autobus, který může Plzeňáky odvézt domů.

Marcel Gidote's Holy Crab

inzerce

muzikantů

Prohlédnout si sekci

%d bloggers like this: